reklama

Na ploche zberného dvora vzniklo 22 nových parkovacích miest

Na konci júna odovzdalo mesto dvadsaťdva nových parkovacích miest. Plocha pre parkovisko vznikla odčlenením časti pozemku Zberných surovín na Golianovej ulici na sídlisku Linčianska.

Za účelom ozelenenia nového parkoviska vysadila samospráva v predstihu na vonkajšom obvode areálu zberných surovín osemnásť odrastených stromov, ktoré v dospelosti vytvoria rozložité koruny, informoval referát komunikácie mestského úradu.

Časť plochy zberného dvora s rozmermi približne 45×29 metrov si prenajíma mesto od spoločnosti Zberné suroviny za symbolické jedno euro ročne.

FOTO:
parkovisko-golianova-1
parkovisko-golianova-2
parkovisko-golianova-3

Autor: mesto Trnava / Jana Gmitterová

Ulož ako PDF
Napísal 4. júla 2013 0:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na ploche zberného dvora vzniklo 22 nových parkovacích miest”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.