reklama

Deti kradli zo zberného dvora hliníkové plechy

V nedeľu 26. júna o 20.10 hodine vyrušila hliadka Mestskej polície pri čine skupinu chlapcov, ktorí zo zberného dvora na Mikovíniho ulici cez plot vynášali hliníkové plechy.

„Hliadka si po príchode na miesto všimla asi desať až dvanásťročných chlapcov. Keď spozorovali hliadku, dali sa na útek. Dvoch členov skupinky policajti zadržali a odobrali im ukradnuté plechy. Neskôr bolo zistené, že zadržanými sú 12- ročný Jakub B. a 13- ročný Vladimíra B., obaja z Dubnice,“ uvádza k prípadu tlačová správa MsP v Trnave.

Policajti predvolali na miesto činu matku zadržaných. Udalosť je v štádiu ďalšieho vyšetrovania.

Ulož ako PDF
Napísal 30. júna 2011 3:26. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Deti kradli zo zberného dvora hliníkové plechy”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.