reklama

Z časti plochy Zberných surovín na Vodárni chcú vytvoriť parkovisko

Zlepšiť podmienky pre parkovanie obyvateľov sídliska Vodáreň chce mesto prenájmom pozemkov Zberných surovín na Veternej ulici.

Rovnakým spôsobom už vlani trnavská samospráva našla nový priestor pre vytvorenie parkoviska na sídlisku Linčianska.

„Mesto v súčasnosti rokuje o vyčlenení časti zberného dvora na vytvorenie parkoviska. V súčasnosti môžem skonštatovať, že zainteresované strany prejavili vôľu dohodnúť sa,“ skonštatoval vedúci kancelárie primátora Pavol Tomašovič.

zberne-vodaren1
zberne-vodaren
Časť dvora Zberných surovín má poslúžiť ako parkovisko

Na sídlisku Linčianska využilo mesto plochu žilinskej spoločnosti Zberné suroviny, a.s., kde po jednoduchej rekonštrukcii vzniklo 22 nových parkovacích miest.

Podobný počet miest pre parkovanie áut by mohol pribudnúť aj v dotyku kruhovej križovatky na Vodárni.

„V prípade, že dôjde k dohode, premena časti plochy zberného dvora na parkovisko by sa mohla uskutočniť v priebehu jesene tohto roka,“ poznamenal Tomašovič.

Rekonštrukcia má pozostávať z menších stavebných prác v priestore zberného dvora, vytvorenia vjazdu pre vozidlá a sadovníckych úprav.

Na Golianovej ulici si mesto prenajíma plochu s rozmermi 45 x 29 metrov za symbolické jedno euro ročne.

Ulož ako PDF
Napísal 16. júla 2014 0:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Z časti plochy Zberných surovín na Vodárni chcú vytvoriť parkovisko”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.