reklama

SWAN ukončil akvizíciu s trnavským PEEM-om

Odkúpením 100% podielu v regionálnom operátorovi PEEM Slovakia s.r.o. spoločnosť SWAN, a.s. úspešne ukončila ďalšiu zo svojich akvizícii. Týmto krokom sa napĺňa stratégia SWAN-u, ktorou je upevňovanie vedúcej pozície medzi alternatívnymi operátormi, ako i rozšírenie služieb pre bytových zákazníkov v čo najširšom spektre slovenských miest.
Telekomunikačný operátor SWAN, a.s. ukončil akvizíciu s významnou trnavskou spoločnosťou PEEM Slovakia s.r.o., ktorá na svojej optickej sieti pripája viac ako 4000 zákazníkov. Telekomunikačný operátor PEEM Slovakia pôsobil na trhu v oblasti informačných technológií a prenosu dát už od prvej polovice 90. rokov a postupne vybudoval jednu z najkvalitnejších metropolitných optických sietí na Slovensku. Vďaka lokálnemu prístupu k zákazníkom a dobrému menu PEEM-u v regióne spolu s plánovanými investíciami do modernizácie siete a nových technológii očakáva SWAN od tejto akvizície dominantné postavenie v Trnave a v trnavskom kraji. Pre zákazníkov sa na druhej strane pripravuje rozšírenie ponuky televíznych programov, skvalitnenie internetových služieb a v neposlednom rade aj možnosť využitia moderného IP telefonovania.
Spoločnosť SWAN je celoslovenský poskytovateľ cenovo efektívnych elektronických komunikačných riešení na vysokej profesionálnej úrovni. Portfólio služieb spoločnosti SWAN obsahuje hlasové, dátové, internetové, televízne služby a služby bezpečnosti. Technologické možnosti, škála ponúkaných služieb a rýchly rozvoj spoločnosti radia SWAN medzi inovátorov a lídrov na slovenskom trhu. Ako jedna z mála spoločností na Slovensku, SWAN poskytuje integrované služby na vlastnej infraštruktúre vo dvoch licencovaných pásmach: FWA 26 GHz a WiMAX 3,5 GHz. Vysokokapacitná chrbticová sieť je vybudovaná na optických trasách s prenosovou platformou IP MPLS (MultiProtocol Label Switching).

(Tlačová správa)

Ulož ako PDF
Napísal 31. októbra 2008 20:36. Článok je zaradený do rubriky: Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.