reklama

Taliani chcú stavať pri Zavare logistiku

Talianska spoločnosť Venti plánuje vybudovať medzi Trnavou a Zavarom logistické centrum. To má pozostávať zo štrnástich logistických hál a štvorpodlažnej administratívnej budovy. Areál spoločnosti Venti plánuje developer postaviť na ceste medzi Trnavou a Zavarom v dotyku železničnej trate v blízkosti automobilky PSA Peugeot Citroen.
Projekt logistického parku získal od stavebného úradu územné rozhodnutie. O tom, kedy a či vôbec investor začne s realizáciou projektu, ktorý je v prípravnej fáze už od jesene 2006, sa zatiaľ veľa nevie. Jestvuje však predpoklad, že Taliani by mohli začať s výstavbou  už v priebehu budúceho roku.
Logistický park železničnou traťou rozdelený na dve časti má mať rozlohu 55 – tisíc m2 (objekty Venti I.) a 195 – tisíc metrov (Venti II.). Spevnené plochy a komunikácie majú spolu v oboch častiach zabrať plochu  ďalších 230-tisíc metrov štvorcových.

Ilustračné foto: Zavarská cesta

Ulož ako PDF
Napísal 29. novembra 2008 14:33. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.