reklama

Sviatky v centre Trnavy ozdobia štyri vianočné stromy

Historické centrum Trnavy ozdobia počas nadchádzajúcich sviatkov až štyri vianočné stromy. Podľa informácií Ing. Ľubice Králikovej z referátu správy zelene Odboru dopravy a komunálnych služieb Mestského úradu v Trnave stromy budú osadené na Trojičnom námestí, Hlavnej ulici, Námestí sv. Mikuláša pri hrubom kostole  a Jeruzalemskej ulici.
„Dva stromy pochádzajú z Modranky, po jednom sú z Trnavy a Hornej Krupej. Tri z nich sú smreky, z Hornej Krupej bola dovezená jedľa,“poznamenala Ľ. Králiková.
Inštalácia stromu na Trojičnom námestí prebiehala vo štvrtok, v ďalších dňoch pribudnú na svoje nové pôsobisko zostávajúce stromy. Výzdoba a montáž osvetlenia vianočných stromov bude dokončená koncom novembra. V nasledujúcich dňoch odštartuje v centre Trnavy aj inštalácia vianočnej výzdoby. Tá by mala byť k nadchádzajúcim sviatkom takmer identická v porovnaní s predošlými rokmi.

Ulož ako PDF
Napísal 30. novembra 2008 14:46. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.