reklama

Už o pár dní ozdobia historické centrum Trnavy dva vianočné stromy

Trojičné námestie bude od pondelka 18. novembra 2013 zdobiť vianočný stromček, v porovnaní s minuloročným vyšší o deväť metrov.

Krásna dvadsaťpäťmetrová jedľa, z ktorej sa budú môcť tešiť malí i veľkí Trnavčania, pochádza z Cífera,“ informovala Jana Gmitterová z referátu komunikácie mestského úradu.

Počas vlaňajších Vianoc dominoval Trojičnému námestiu veľmi pekný smrek od darcu z Trnavy. Osadili ho už na Martina 11. novembra.

strom-vianoce-trnava
Trojičné námestie bude počas tohtoročných Vianoc zdobiť vysoká jedľa

Ilustračné foto

Vianočný strom ozdobí aj Námestie svätého Mikuláša. Atmosféru adventu a vianočných trhov pri Bazilike sv. Mikuláša bude dotvárať približne desaťmetrový smrek zo Zelenča.

Kvôli prebiehajúcej rekonštrukcii pešej zóny bude chýbať tradičný veľký vianočný strom na Hlavnej ulici. V tomto roku ho nahradí asi šesť metrov vysoký stromček pred obchodným domom ASO.

S osádzaním stromov súvisí aj dopravné obmedzenie.

Preto upozorňujeme vodičov, že Štefánikova ulica bude z dôvodu prevozu stromčekov uzavretá 17. novembra 2013 od 22. hodiny do 18. novembra 2013 do 16. hodiny,“ doplnila Gmitterová.

Ulož ako PDF
Napísal 13. novembra 2013 14:21. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Už o pár dní ozdobia historické centrum Trnavy dva vianočné stromy”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.