reklama

Rozostavané komunikácie dokončia pravdepodobne ešte do konca roku

coburgovaTri dôležité investičné akcie na trnavských cestách odovzdajú dodávatelia ako bolo plánované ešte do konca tohto kalen­dárneho roku. Rekonštrukciu Coburgovej ulice, výstavbu pripájacích pruhov mostu nad diaľničným privádzačom pri Modranke ako aj cyklochodník na Zelenečskej ulici by podľa slov Pavla Tomašoviča z trnavskej radnice mali dodávatelia odovzdať v najbližších dňoch.
“Cestárom počasie praje, obchádzajú nás silné mrazy či sneženie, preto veríme, že všetky stavebné práce budú ukončené ešte pred koncom roka,” poznamenal.

Ulož ako PDF
Napísal 19. decembra 2008 0:10. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.