reklama

Rozpočet mesta Trnava na rok 2009

erbPoslanci mestského zastupiteľstva v Tr­nave schválili na utorkovom zasadnutí návrh rozpočtu mesta na rok 2009. Mesto Trnava by malo dosiahnuť príjmy v celkovej výške 44,8 mil. eur (1,35 mld. Sk), predpokladané výdavky samosprávy majú predstavovať 48,5 mil. eur (1,46 mld. Sk). Plánovaný rozpočtový deficit vo výške asi 3,3 milióna eur (100 mil. Sk) plánuje mesto podľa slov primátora Štefana Bošnáka vykryť prostredníctvom bankového úveru. “Zákon nám povoľuje vziať si úver až do výšky 7,6 mil. eur, teda asi 230 mi­liónov korún,” pripomenul.
V rozpočte mesta Trnava na rok 2009 nájdeme 21 programov, najviac, až 32,5% výdavkov poputuje v budúcom roku na školstvo, viac ako 10 percent rozpočtových zdrojov vynaloží mesto na dopravu a bezmála 10 percent príjmov použije mesto na sociálnu starostlivosť.

Ulož ako PDF
Napísal 19. decembra 2008 0:12. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.