reklama

Výstavba biznis centra v Trnave pokračuje

bizis-centrum-ttPráce na výstavbe prvého biznis centra na území Trnavy situovaného do obchodnej zóny na sídlisku Vodáreň v priamom dotyku vodárenskej veže pokračujú.

Developerská spoločnosť preinvestuje na projekte oficiálne nazvanom Bussiness centrum Trnava najmenej 17 miliónov eur (510 mi­liónov korún). S výstavbou biznis centra na Vodárni začali v priebehu vlaňajška, administratívne a okaravela1bchodné priestory, ktoré doplnia reštaurácie, ale aj wellness či bytové priestory dokončia pravdepodobne v roku 2010.
Biznis centrum s celkovou zastavanou plochou tritisíc metrov štvorcových a úžitkovou plochou viac ako 24-tisíc m2 bude pozostávať z troch objektov vysokých šesť, štyri a sedem podlaží.  Na najvyšších poschodiach dvoch okrajových budov budú zria­dené luxusné terasy  plné zelene.
Súčasťou biznis centra bude aj veľká kongresová sála pre niekoľko stoviek hostí, prenajímatelia a návštevníci budú mať k dispozícii 325 parkovacích miest, z nich až 295 v podzemí. Podľa informácií zverejnených investorom centrum po­núkne asi štyri stovky kancelárskych miest ale aj niekoľko desiatok postelí určených pre prechodné ubytovanie.
karavela2“Trnava je jedným z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich miest krajiny. Ku­muluje zásadné investície, ktoré prinášajú komplexný rozvoj. Má výborné dopravné napojenie a vynikajúcu perspektívu. Dodnes nemala iba jednu dôležitú vec. Business cen­trum, ktoré spĺňa kritériá pre zaradenie do kategórie A,” prezrádza developer dôvody, pre ktoré sa rozhodol investovať v Trnave.

Foto: autor / bctt.sk

Ulož ako PDF
Napísal 30. januára 2009 17:15. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.