reklama

Na dokončenie čaká viac ako 400 bytov

botanicka1Na území Trnavy sa realizuje v sú­časnosti hneď niekoľko developerských projektov bytových domov. V priebehu budúcich mesiacov, teda v tomto a budúcom roku, bude dokončených viac ako 400 nových bytov.
Čulý stavebný ruch prebieha na Tulipáne pri supermarkete Lidl, kde stavajú bytový dom Tulipán (41 bytov), neďaleko odtiaľ pri hlavnom vchode do nemocnice dokončia rovnako ako na Tulipáne už v roku 2009 šesťpodlažnú bytovku s 32 bytmi. Na sídlisku Družba sa v druhej polovici minulého roka rozbehli stavebné práce na projekte Starohájska so 49 bytmi, v blízkosti už ukončeného projektu najvyššej bytovej novostavby Cassalle na Botanickej ulici beží na plné obrátky realizácia 150 – bytového polyfunkčného domu. Na ulici Terézie Vansovej pri starohajskaMerkúri prebieha výstavba 42 bytov v šesťposchodovom polyfunkčnom dome nazvanom Albert. V susedstve pomerne nedávno odovzdanej bytovky na Koniarekovej ulici pri ŽOS a športového areálu Lokomotívy vybudujú ďalších takmer 90 bytov. Stavebné práce polyfunkčného domu s viacerými bytmi odštartovali aj ta­lianski developeri v centre mesta na Hornopotočnej ulici oproti Vojenskému archívu, na spadnutie je výstavba 21 bytov projektu Rivus naproti Katedrály sv. Jána Krstiteľa. A napokon – v samom centre Trnavy na bývalom parkovisku pri budove hlavnej pošty stavajú od leta polyfunkčný objekt s obchodmi na prízemí a niekoľkými bytovými priestormi na poschodí.
Ponuka pre záujemcov o kúpu nového bytu je teda v súčasnosti viac ako štedrá. A ten, kto má dostatok finančných zdrojov na kúpu nového bytu, zaiste si z bohatej ponuky dokáže vybrať.

Foto: autor, HRT

Ulož ako PDF
Napísal 31. januára 2009 15:42. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.