reklama

Hudba z Marsu vydáva nový album Idoli

hudba-idoli2Po štyroch rokoch prichádza trnavská kapela Hudba z Marsu s novým albumom Idoli. Čerstvé CD „uvedú do života“ v sobotu 7. marca 2009 v priestoroch ART- Clubu na Hlavnej ulici.
Novinka od HzM bude obsahovať štrnásť nových autorských piesní Michala Štofeja a remix už známej skladby Disko od Kasioboy-a, respektíve Pina z PPE (Puding pani Elvisovej). „Celkovo bude tento titul pre kapelu stelesňovať asi najhitovejšiu kolekciu rocku, popu, ska, folklóru a najmä nadčasovej muziky s príchuťou humoru a dobrej nálady, čo by sa malo odraziť aj na následnom koncertnom turné, ktoré budú sprevádzať etno-punkové dj-ské sety Roba Gregora /Rádio_FM/ a aj vystúpenia spriaznených kapiel,“ uvádza sa v oficiálnom vyhlásení vydavateľstva Gregor Agency, pod krídlami ktorého pôsobí aj Hudba z Marsu.

Hudobníci z Trnavy vydali doteraz tri oficiálne albumy. Prvotinou bol Supervýlet (1998) s hitmi ako Je to leto či Klára a Gogo. O tri roky neskôr vyšla „Hudba“ na trh s majstrovským kúskom Cosmodisc (2001), z ktorého sa stali hitmi najmä coververzia titulnej piesne z kultového seriálu Spadla z oblakov pod názovm Majka z Gurunu, dnes už pomaly zľudovelý Šakalík, úspechy zaznamenali aj skladby Compuphonic, Astronaut či 90. roky.
Doposiaľ ostatným albumom HzM je CD Trávnice z roku 2005. Hudobnému publiku azda najviac rezonujú v pamäti single Fialový kvet alebo Výberové vibrácie, skvelými kúskami na albume boli okrem iných aj Cigánska či Vrany.

Ulož ako PDF
Napísal 23. februára 2009 23:33. Článok je zaradený do rubriky: Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.