reklama

Spojovaciu cestu z PSA na privádzač pri Modranke spustia asi v apríli

pripajac-zavar1aSpojovaciu komunikáciu z automobilky PSA Peugeot Citroen na diaľničný privádzač pri Modranke už dokončili, vodičom však stále neslúži. Dôvodom je neukončené kolaudačné konanie.
Vo štvrtok 19. marca zvolal primátor mesta Trnava Štefan Bošnák Mimoriadne zasadnutie mestského zastupiteľstva, na ktorom poslanci prijali jednohlasné rozhodnutie o prevode tzv. Južnej komunikácie do vlastníctva Národ­nej diaľ­ničnej spo­loč­­nosti (NDS).
“Celá záležitosť bude po rozhodnutí mestského zastupiteľstva postúpená ďalším úradom na kona­nie tak, aby komunikácia mohla byť čím skôr skolaudovaná a odovzdaná dpripajac-zavar-1o užívania,” pripomenul vedúci kancelárie primátora mesta Trnava Pavol Tomašovič.
Výstavbu Južnej komunikácie v dĺžke 650 metrov z PSA k diaľničnému privádzaču financovalo mesto Trnava na základe dohody medzi Slovenskou republi­kou a koncernom PSA z prostriedkov štátneho rozpočtu. Súčasťou investície bola aj rekonštrukcia mosta pri Modranke ako aj výstavba nových pripájacích pruhov.
“Otvorenie novej cesty pred­pokla­dáme v horizonte približne desiatich dní, pravdepodobne už začiatkom apríla,” dodal P. Tomašovič. Dlhotrvajúca rekonštrukcia mosta a následná výstavba pripájacích pruhov k privádzaču sťažuje prístup do – aj z Modranky vodičom už asi dva roky.

Ulož ako PDF
Napísal 27. marca 2009 0:43. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Spojovaciu cestu z PSA na privádzač pri Modranke spustia asi v apríli”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.