reklama

Greenpeace odprezentuje v utorok na Trojičnom námestí Ekologickú stopu

earth-day-earth-in-handsOrganizácia Greenpeace vás pozýva v utorok 21. apríla na Trojičné námestie v Trnave, kde bude prezentovať myšlienku „ekolo­gickej stopy“ človeka a vplyvu jeho každodennej činnosti na stav životného prostredia.
Greenpeace organizuje informačné podujatia pri príležitosti Dňa Zeme postupne od 16. apríla do 22. apríla 2009 celkovo v šiestich slovenských mestách: v Košiciach, Banskej Bystrici, Nitre, Trenčíne, Trnave a Bratislave. Každé mesto sa v rámci Ekologickej stopy bude venovať konkrétnej tematike, akými sú klimatické zmeny, ťažba uhlia, ťažba dreva v pralesoch, problematika odpadov či nadmerné využívanie prírodných zdrojov. V každom meste budú môcť jeho obyvatelia vidieť symbolickú šesťmetrovú stopu zloženú zo suroviny, ktorá bude predstavovať jednu z prezentovaných tém.
Okrem stopy bude záujemcom v slovenských mestách k dispozícii výstava objasňujúca myšlienku ekologickej stopy a informačné materiály k rôznym témam ochrany životného prostredia. Aktivisti Greenpeace budú verejnosti k dispozícii od 10.30 hod do 18.00 hod.

Ulož ako PDF
Napísal 18. apríla 2009 17:21. Článok je zaradený do rubriky: Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.