reklama

Neslušní primitívi, ktorí žijú medzi nami

bordel-mlynska1Opotrebované pneumatiky z nákladiakov aj osobných áut, plastové fľaše, stavebný odpad, igelitové vrecia. To je krátky sumár vecí, ktoré môžete nájsť na spojovacej komunikácii medzi cestou do Bučian a Malženíc.
Aj napriek provizórnemu označeniu súkromného pozemku a zákazu vjazdubordel-mlynska2 pre motorové vozidlá, či neprehliadnuteľnej výzve na zákaz vývozu smetí, nájdu sa medzi nami totálni tupci, ktorí sa svojho bordelu zbavujú obyčajným a sprostým vyhodením vedľa cesty.
Hoci je popri ceste napohľad zjavná aktivita majiteľa či správcu komunikácie s prie­bežným odstraňovaním odpadu z jarkov, aktivita primitívov, nedbajúcich na elementárnu slušnosť, má jasne navrch.
Prechádzajúc po tejto ceste bicyklom zostáva človeku nad takýmto konaním rozum stáť…

Ulož ako PDF
Napísal 26. apríla 2009 23:30. Článok je zaradený do rubriky: Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.