reklama

Porcia jazzu, fungu a hip-hopu v Art Klube

artklubV sobotu 2. mája sa trnavskom  Art Klube uskutoční  opäť zaujímavé hudobné podujatie nesúce názov LIVE & DIRECT. Prichystajte sa na kvalitnú porciu funku, jazzu a hiphopu, v podaní dvoch live zoskupení.
Prierez toho najlepšieho z projektov Quasimondo, Modré Hory a Mango Molas Vám na živo predstaví formácia 4 zabehnutých hudobníkov: Bene (rap),  Roland Kaník (klávesy ), Marián Jaslovský (saxofóny, flauta, počítač, elektronika) a Peter Rusňák (basgitara).
Predskokana im bude robiť nádejná trnavská kapela Delikatesa, ktorá s pribúdajúcimi koncertami žne jeden úspech za druhým.
Ak by sa niekomu málilo, tak pred a hlavne po koncertoch sa o zábavu, dobrú náladu a tanec postará dvojica djs: Spank & Shakul, ktorí Vám dajú ochutnať čo to zo svojich bohatých zásob vinylových koláčov.

Tak neváhaj a príď sa kultúrne vyžiť a zabaviť na akciu Live & Direct v sobotu večer  2. mája  do Art Klubu na Hlavnej 17 v Trnave.

Ulož ako PDF
Napísal 30. apríla 2009 21:45. Článok je zaradený do rubriky: Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.