reklama

Na bezplatný wi-fi internet sa môžete pripojiť v centre, aj v amfiteátri

amfiteaterMesto Trnava spustilo v minulých dňoch do prevádzky voľne dostupnú sieť hotspotov v centrálnej mestskej zóne. Trojičné námestie, Hlavná ulica a najnovšie aj mestský amfiteáter sú pokryté signálom umožňujúcim pripojenie v štandarde wi-fi. Sieť slúži na prístup k internetu pomocou zariadení s podporou bezdrôtového pripojenia, ako sú napríklad notebooky, PDA či mobilné telefóny.
Prístup na internet je limitovaný na 1 ho­dinu, medzi dvomi prihláseniami sa k sieti je nutná prestávka minimálne 30 minút. Bližšie informácie o pripojení sa používateľ dozvie na vstupnej stránke po prihlásení sa do wifi siete.wi-fi
Miesta s prístupom k mestskej wi-fi sieti sú označené tabuľkami Mesto Trnava wi-fi free zone. Pokrytie wi-fi signálom je vyznačené na mapke, možnosť pripojiť sa v danom mieste závisí aj od konkrétneho používateľského zariadenia.
Prvý bezplatný wi-fi internet začal v Tr­nave fungovať v máji minulého roka v lo­kalite pešej zóny a Trojičného námestia. Pre isté technické problémy však voľný internet pre obyvateľov a návštevníkov nebol prístupný niekoľko mesiacov, dnes je wi-fi internet opäť v plnej prevádzke.

Ulož ako PDF
Napísal 18. mája 2009 0:01. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.