reklama

Cestujúci v autobusoch trnavskej MHD sa môžu pripojiť na internet cez wi-fi

AKTUALIZOVANÉ V PIATOK 30. mája o 20:32 hod.

Slovenská autobusová doprava Trnava spúšťa projekt bezplatného internetového pripojenia prostredníctvom wi-fi v autobusoch MHD na území Trnavy, rovnako tak aj na niektorých vybraných medzimestských linkách.

Podľa informácií vedúceho strediska Trnava Petra Pyskatého v súčasnosti sa môžu pripojiť cestujúci na wi-fi už vo všetkých autobusoch. Prístup na internet postupne zaviedli do všetkých vozidiel, ktoré jazdia na území mesta.

„Montáž do autobusov mestských liniek sme realizovali priebežne. V piatok boli domontované aj posledné autobusy a vo všetkých vozidlách MHD Trnava je už k dispozícii bezplatný internet,“ priblížil.

autobus-wifi
Autobusy s prístupom na internet sú označené červeným logom

Vozidlá, v ktorých majú cestujúci možnosť využívať bezdrátový internet, sú viditeľne označené červenými nálepkami v prednej časti autobusu.

Na pripojenie sa do internetu cez wi-fi v autobusoch SAD Trnava prostredníctvom smartfónu, tabletu alebo laptopu nepotrebujú cestujúci žiadne heslo. Možnosť pripojenia sa na sieť nájdu v nastaveniach svojich zariadení.

Názov siete je odvodený od názvu MHD TT v spojení s evidenčným číslom autobusu.

Medzimestské linky SAD Trnava, na ktorých už môžu cestujúci využívať bezdplatný internet:
Senica – Bratislava
Trnava – Bratislava (okrem spojov 30 a 31)
Piešťany – Nitra
Piešťany – Vrbové – Myjava
Hlohovec – Nitra

Ulož ako PDF
Napísal 30. mája 2014 10:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Cestujúci v autobusoch trnavskej MHD sa môžu pripojiť na internet cez wi-fi”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.