reklama

Uskutoční sa verejné prerokovanie návrhu štadióna

sam_1Verejnoprávne prerokovanie zmeny Územného plánu mesta Trnava a zmeny Územného plánu centrálnej mestskej zóny v Trnave v súvislosti s výstavbou Komerčno-športového centra Štadióna Antona Malatinského sa uskutoční vo štvrtok 21. mája o 10. hodine v zasadacej miestnosti Mestského zastupiteľstva na Hlavnej ulici 1 v Trnave.
Na posúdenie je predložený zámer multifunkčného centra, ktorý vzišiel z rokovaní s Krajským pamiatkovým úradom v Trnave a ďalšími dotknutými inštitúciami. Návrh pozostáva z troch častí. V prvej z nich je moderný štadión s nákupným centrom v suterésam_3ne a podstavbou všetkých tribún, ktorý má stáť na mieste dnešného štadióna, a výstavba bytov na Kollárovej ulici.
Druhá časť predstavuje polyfunkčný objekt so štyrmi nadzemnými podlažiami a tromi podzemnými podlažiami slúžiacimi na parkovanie, ktorý by mal v lokalite parkoviska pri amfiteátri.
Tretia časť v lokalite nákupného centra obsahuje päťpodlažný polyfunkčný objekt a solitér s funkciou bývania a príslušným počtom parkovacích miest.
Podmienkou na realizáciu druhej a tretej časti zámeru je dobudovanie a odovzdanie štadióna, ktorý má spĺňať všetky požadované parametre FIFA A UEFA. Predložený zámer môže byť ešte na zá­klade vznesených pripomienok zmenený, informovalo mesto Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 18. mája 2009 0:16. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Uskutoční sa verejné prerokovanie návrhu štadióna”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.