reklama

Uskutoční sa verejné prerokovanie návrhu štadióna

sam_1Verejnoprávne prerokovanie zmeny Územného plánu mesta Trnava a zmeny Územného plánu centrálnej mestskej zóny v Trnave v súvislosti s výstavbou Komerčno-športového centra Štadióna Antona Malatinského sa uskutoční vo štvrtok 21. mája o 10. hodine v zasadacej miestnosti Mestského zastupiteľstva na Hlavnej ulici 1 v Trnave.
Na posúdenie je predložený zámer multifunkčného centra, ktorý vzišiel z rokovaní s Krajským pamiatkovým úradom v Trnave a ďalšími dotknutými inštitúciami. Návrh pozostáva z troch častí. V prvej z nich je moderný štadión s nákupným centrom v suterésam_3ne a podstavbou všetkých tribún, ktorý má stáť na mieste dnešného štadióna, a výstavba bytov na Kollárovej ulici.
Druhá časť predstavuje polyfunkčný objekt so štyrmi nadzemnými podlažiami a tromi podzemnými podlažiami slúžiacimi na parkovanie, ktorý by mal v lokalite parkoviska pri amfiteátri.
Tretia časť v lokalite nákupného centra obsahuje päťpodlažný polyfunkčný objekt a solitér s funkciou bývania a príslušným počtom parkovacích miest.
Podmienkou na realizáciu druhej a tretej časti zámeru je dobudovanie a odovzdanie štadióna, ktorý má spĺňať všetky požadované parametre FIFA A UEFA. Predložený zámer môže byť ešte na zá­klade vznesených pripomienok zmenený, informovalo mesto Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 18. mája 2009 0:16. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Uskutoční sa verejné prerokovanie návrhu štadióna”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.