reklama

Bude Pavol Tomašovič hovorcom roka?

tomasovicAsociácia hovorcov Slovenska (AHS) zverejnila zoznam kandidátov na ocenenie Hovorca roka 2009. Porota zložená z odborníkov v oblasti PR, médií, mediálneho vzdelávania i bývalých hovorcov na svojom zasadnutí 10. septembra 2009 zvolila víťazov v jednotlivých kategóriách. Najlepší zo všetkých kandidátov získa cenu Hovorca roka 2009.
V kategórii “Verejná správa a neziskový sektor” bol už po druhý raz nominovaný do užšieho výberu aj vedúci kancelárie primátora mesta Trnava a hovorca trnavskej radnice Ing. Pavol Tomašovič. O titul Hovorca roka hlasujú odborníci aj v kategóriách „Štátna správa a štátny sektor“ a „Privátny a komerčný sektor“.
“Cieľom ocenenia, ktoré organizuje Asociácia hovorcov Slovenska, je podporiť profesionalitu práce a etické kvality hovorkýň a hovorcov. Slávnostné vyhlásenie výsledkov sa uskutoční 25. septembra na Made in Media party 2009 v Bratislave,” oznámila AHS v tlačovom komuniké.
AHS vznikla v roku 2005 ako nezávislá a apolitická profesijná organizácia. Má niekoľko desiatok aktívnych členov a pri internej komunikácii využíva databázu približne 250 hovorcov z celého Slovenska.

Foto: trnava.sk

Ulož ako PDF
Napísal 17. septembra 2009 1:01. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.