reklama

Sladovnícku vo štvrtok uzavreli, spustený je ťah Nitrianska – Tamaškovičova

kruhovka-nitrianskaVo štvrtok predpoludním dopravná polícia uzatvorila Sladovnícku ulicu v časti od križovatky s Bernolákovou po železničný podjazd na križovatke s Nitrianskou a Tamaškovičovou ulicou.
Dôvodom obmedzenia sú stavebné práce na kruhovej križovatke. V tomto štádiu stavbári realizujú vetvu, ktorá napojí Nitriansku ulicu so Sladovníckou. Obnovenie dopravy na tomto úseku je plánované na polovicu novembra.
Zároveň vo štvrtok sprejazdnili novovybudovanú kruhovú križovatku na ťahu Tamaškovičova – Nitrianska v oboch smeroch.
Motoristi cestujúci z centra Trnavy smerom na Nitru budú môcť prejsť po Kollárovej ulici na Sladovnícku, pred uzáverou odbočiť na Bernolákovu a pokračovať po Zavarskej na juhovýchodný obchvat.
Ďalšia možná trasa povedie po Kollárovej, Dohnány­ho, Tamaš­kovičovej, cez fun­kčnú časť budúcej okružnej križovatky na Ni­trian­sku ulicu a ďalej na cestu prvej triedy. Rovnaké trasy môžu vodiči použiť aj v smere do centra mesta.

Ulož ako PDF
Napísal 24. septembra 2009 19:27. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.