reklama

Vyšla kniha Zlatý vek trnavského futbalu

spartak-trnava-logoPrírodnou trávou a šampanským pokrstili v sobotu 17. októbra pred výkopom ligového zápasu Spartak Trnava – FC Nitra knihu mapujúcu históriu trnavského futbalu z autorskej dielne novinára a kronikára Mikuláša Rožňáka,  legendárneho stopéra červeno-čiernych Kamila Majerníka a manželky Vojtecha “Bélu” Varadina Anny príznačne nazvanú “Zlatý vek trnavského futbalu”. „Kniha sa bude predávať v sobotu od 9.00 do 12.00 v Husky shope (Štefánikova 19), od pondelka aj v redakcii MY Trnavské noviny a v OD Jednota na 2. posch. v cestovke Re-travel,“ uviedol sekretár fanklubu FC Spartak Trnava Štefan Horváth.
Cena jedného exempláru je 25 euro.
Publikácia je zostavená ako spomienky velikánov  trnavského futbalu na naj­slávnejšiu éru futbalu v slovenskom Ríme. Vydavateľom vyše tristostranovej  monografie je fanklub Spartaka, občianske združenie Bíli Andeli. Vychádza v náklade 2000 kusov a zdobí ju aj bohatá fotografická časť.

Ulož ako PDF
Napísal 18. októbra 2009 20:17. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.