reklama

Na Predsilvestrovskej futbalovej šou uvidíte opäť v akcii legendy trnavského futbalu

V slovenskom Ríme sa hrá futbal aj na konci roka. Už v sobotu 27. decembra sa v Mestskej športovej hale v Trnave predstavia hráči, ktorí vždy vedeli zaplniť hľadiská slovenských štadiónov.

Na jubilejnom 25. ročníku Predsilvestrovskej futbalovej šou si zahrajú v domácom spartakovskom drese aj mená ako Ujlaky, Čmilanský, Ekhardt, z Nitry esá ako Moravčík, Hipp či Ondruška a za Uherské Hradiště napríklad Barcuch, Soviš či Soldán.

Novinkou je, že futbalové zápolenia sa začnú už o 10.00 a vyvrcholia o 12.00. Vstup na podujatie stanovili organizátori na 1 euro, v cene je zahrnutý aj bulletin k podujatiu.

Prvú prestávku oproti pôvodne avizovanému zápasu mládežníkov vyplní divácka súťaž v kopaní jedenástok. Víťaz získa loptu s podpismi starých pánov Spartaka.

V druhej pauze ocenia jubilantov Spartaka – Jozefa Štibrányiho (75 rokov), Jaroslava Masrnu (65) a Dušana Kabáta (70).

Rozpis zápasov:
10.00: Spartak Trnava – FC Nitra
10.25: súťaž v kopaní jedenástok
10.45: FC Nitra – Slovácká Slavia Uherské Hradiště
11.10: oceňovanie jubilantov, žrebovanie tomboly
11.30: Slovácká Slavia Uherské Hradiště – Spartak Trnava
12.00: odovzdávanie putovného pohára, ukončenie PFŠ 2014

pfs14

Ulož ako PDF
Napísal 26. decembra 2014 19:19. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.