reklama

V okrajovej časti Trnavy dokončili nové logistické centrum

Na okraji Trnavy v priemyselnej časti mesta dokončil súkromný investor na celkovej ploche 5700 m2 logistické centrum. Skladovacie a obchodné priestory určené na prenájom či predaj do osobného vlastníctva. Sú rozdelené na sedem samostatne funkčných jednotiek s rozlohou bezmála 500 m2. Celková rozloha objektu je 105 x 33 metrov, budova dosahuje priemernú výšku približne 6 metrov.

logistika-bratislavska
Úplne nové logistické centrum disponuje strategicky nanajvýš výhodnou polohou: nachádza sa na Zlievarenskej ulici v priamom susedstve bývalého areálu TAZ, neďaleko fabrík Johns Manville či Sachs, predajní Peugeot, RM JET, L.A.D. a iných, ale aj v priamom dotyku druhej najfrekventovanejšej cesty v meste – Bratislavskej ulice.
Nehodno zabudnúť ani na výborné dopravné napojenie na diaľnicu D1 v smere na Voderady, vzdialenú od centra približne 6 kilometrov. Hodnota polohy logistického centra sa ešte zvýši už o niekoľko mesiacov, pretože len o zopár stoviek metrov ďalej plánuje postaviť hypermarket istá nadnárodná spoločnosť.

logistika-bratislavska1
Podľa slov investora objekt po technickej stránke absolútne napĺňa a kopíruje požiadavky súčasnej doby. „Hala je zateplená stenovými a strešnými panelmi s požiarnou odolnosťou do 30 minút, na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete ako sú elektrina, kanalizácia, voda, plyn či optický kábel. Našim úmyslom bolo vytvoriť sedem samostatne funkčných jednotiek, čo sme predurčili už realizáciou siedmych presklených výkladových stien a rovnakým počtom sekčných brán,“ vysvetľuje zástupca investorskej spoločnosti NEOREAL Andrej Matys.
Ako dopĺňa, projekt bol pôvodne poňatý s účelom využitia pre obchodno – skladové priestory, kde bude priestor využívaný ako obchodná jednotka so skladovým zázemím. „Variabilita priestorov, ktoré sú v špičkovom prevedení a spĺňajú všetky normy EÚ, dávajú široko­siahlu možnosť využitia novovybudovaných priestorov. Individuálne požiadavky majiteľov dokážeme aj v tejto fáze zrealizovať k ich spokoj­nosti,“ zdôrazňuje A. Matys z NEO­REAL-u.

logistika-bratislavska2
Logistické centrum na Zlievarenskej ulici môžu budúci majitelia či nájomcovia priestorov využiť napríklad ako distribučný sklad, administratívno – skladový priestor, laboratórium, showroom, halu pre ľahšiu výrobu, ale aj mnohé ďalšie činnosti.

FOTO: www.NEOREAL.sk

Ulož ako PDF
Napísal 10. novembra 2009 12:42. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V okrajovej časti Trnavy dokončili nové logistické centrum”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.