reklama

V centre Trnavy otvorili nové Detské centrum Jolie

-inzercia-

S príchodom nového školského roka otvorilo svoje brány aj nové Detské centrum Jolie na Pekárskej ulici. Novovybudované zariadenie priamo v centre mesta je určené deťom od 6 mesiacov do 3 rokov a poskytuje poldennú, celodennú, týždennú a mesačnú starostlivosť.

Detské centrum Jolie (www.dcjolie.sk) bolo založené s jasným poslaním – v príjemnej rodinnej atmosfére rozvíjať a formovať detskú osobnosť, dopĺňať rodičovskú výchovu a pomáhať tak zamestnaným rodičom so starostlivosťou o ich ratolesti.

Jeho poloha v srdci Trnavy je pritom výhodná nielen pre rodičov pracujúcich v meste alebo priľahlom okolí, ale aj pre samotné deti, ktorým pokojná lokalita poskytuje priestor na príjemné prechádzky priamo v centre. Zariadenie funguje denne a z hľadiska starostlivosti ponúka rodičom niekoľko alternatív.

jolie-1

jolie-2
jolie-4
Pohľad do vkusných a veselých interiérov Detského centra Jolie

Foto: Anna Cagala

„Naše centrum funguje na mesačnej, týždennej, dennej i poldennej báze, čo v praxi znamená, že deťom vieme poskytnúť komplexnú dlhodobú starostlivosť, no taktiež dokážeme rodičom zabezpečiť aj príležitostné stráženie,“ hovoria zakladateľky zariadenia Monika Vašková a Katarína Lamošová.

Základnou filozofiou Detského centra Jolie je chápavý a individuálny prístup ku každému jednému dieťaťu.

„Našim cieľom je vytvoriť v centre atmosféru, v ktorej budú deti spokojné a šťastné. Chceme byť pre ne miestom, kde sa budú cítiť rovnako dobre a uvoľnene ako doma. Preto pristupujeme ku každému dieťaťu ako k členovi jednej veľkej rodiny,“ dodávajú Monika a Katka.

Obe vychovávateľky majú s prácou s deťmi bohaté skúsenosti, venujú sa jej veľmi dlho, a vidia v nej oveľa viac než len prácu.

„Milujeme deti a čas s nimi ešte viac. Práca s deťmi nás napĺňa, a preto bolo naším veľkým snom otvoriť si vlastné detské centrum, kde by sme sa mohli deťom venovať denne a naplno,“ dopĺňajú dlhoročné priateľky a kolegyne.

jolie-3
jolie
Veselo a s láskou: Monika Vašková a Katarína Lamošová

Foto: Anna Cagala

V Jolie sa vďaka ich skúsenostiam kladie dôraz na individuálne potreby a záujmy každého dieťaťa, čo sa pretavuje aj do vzdelávacieho procesu. Dbá sa tu tiež na zdravie detí a s ním súvisiacu kvalitu potravín, preto centrum spolupracuje s prvotriednymi dodávateľmi. Denný prísun vitamínov v ovocí a zelenine je, napríklad, zabezpečovaný z debničkového priestoru Frou-Frou, o pitný režim sa zasa starajú stopercentne prírodné sirupy Herbert.

V Jolie myslia na všetko, a preto v prípade potreby centrum priamo spolupracuje aj s detskou psychologičkou a logopedičkou.

Gro však každodenne tvoria aktivity s deťmi. Kreatívne vychovávateľky okrem bežných vzdelávacích a voľno časových činností v centre organizujú aj rodinné popoludnia, detské predstavenia, narodeninové oslavy či rôzne tematické sezónne podujatia.

Ich cieľom je vytvoriť príjemnú atmosféru nielen v centre, ale preniesť ju prostredníctvom dobrých vzťahov a priateľstiev s rodičmi aj mimo neho.

Detské centrum Jolie má od septembra otvorené brány pre všetky deti vo veku od 6 mesiacov do 3 rokov a vychovávateľky Mona a Kata, ako ich volajú deti, sa už teraz tešia na každé jedno z nich.

Viac informácií nájdete na: www.dcjolie.sk alebo na facebookovskej stránke www.facebook.com/dcjolie.

Mgr. Petra Malovcová

jolie-5

Ulož ako PDF
Napísal 14. septembra 2015 18:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.