reklama

Crazy M.A.D. Party už dnes v trnavskom Art Klube

Opäť je tu ďalší diel, v poradí už 12. obľúbenej *M.A.D. Party*. A keďže nám pomaly vrcholí fašiangová sezóna, tak to treba aj náležite osláviť a do sýtosti sa vyblázniť na špeciálnej *Fašiangovej M.A.D.-ke* v trnavskom *Art Klube*, v *piatok 12.2.2010*.

Takže už teraz chystaj originálne fašiangové masky, kostýmy a iné crazy prevleky a teš sa na šialenú noc plnú dobrej, kvalitnej a hlavne neprevarenej hudby rôznych žánrov. Priprav sa že vypotíš litre potu…

Začiatok o 21:00. Vstupné vo fašiangovom kostýme 2 € / bez 3 €.
http://www.facebook.com/home.php?ref=home#!/event.php?eid=318084762024&index=1

Ulož ako PDF
Napísal 12. februára 2010 1:41. Článok je zaradený do rubriky: Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.