reklama

Kraťasy: Prehliadka krátkych filmov už dnes v Art Klube

Od augusta obieha s veľkým diváckym úspechom slovenské mestá putovná prehliadka krátkych filmov Kraťasy a konečne prichádza aj do Trnavy.
Už túto stredu (29. septembra) od 20:00 v ArtKlube (bývalé Káčko) budete môcť vidieť tie najlepšie krátke filmy vytvorené v posledných dvoch rokoch, ktoré získali mnohé ocenenia na medzinárodných festivaloch. Vstup úplne zadarmo!

Program večera je pripravený na približne dve hodiny, ale na prianie divákov sú organizátori pripravení premietnuť i ďalšie snímky. Kraťasy prinášajú zaujímavý mix hraných, dokumentárnych a animovaných filmov najmä zo Slovenska a Česka, ale z ďalších krajín strednej a východnej Európy.

Viac informácii na www.cinemaview.sk alebo www.facebook.com/Kratasy.

Putovnú prehliadku Kraťasy organizuje OZ Publikum.sk v spolupráci s filmovým magazínom CinemaView.sk s podporou internetového obchodu Gorila.sk a lokálnych partnerov.

Ulož ako PDF
Napísal 29. septembra 2010 5:29. Článok je zaradený do rubriky: Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.