reklama

Už tento víkend čaká Trnavčanov Maratón víťazných filmov Slnko v sieti

Fanúšikovia slovenského filmu si už tento víkend prídu na svoje. V piatok spoznáme filmy, ktoré získajú národnú cenu Slnko v sieti a v sobotu si na víťazné filmy môžeme zájsť do kina.

Slovenská filmová a televízna akadémia (SFTA) predstavila nominácie v už 9. ročníku národnej ceny Slnko v sieti, ktorá je prehliadkou toho najlepšieho zo slovenskej filmovej tvorby.

Tento rok sa o ocenenie uchádzalo celkovo 30 prihlásených hraných, dokumentárnych a animovaných filmov.

Držitelia cien Slnko v sieti budú vyhlásení na slávnostnom galavečeri v piatok 5. apríla 2019, ktorý v priamom prenose odvysiela RTVS na Jednotke.

Počas večera bude odovzdaná aj cena Slnko v sieti za Výnimočný prínos slovenskej kinematografii a Divácka cena Slnko v sieti, o ktorej v online hlasovaní rozhodovala verejnosť.

Tí, ktorí ešte nemali možnosť pozrieť si filmy ocenené v kategórii Najlepší hraný film, Najlepší dokumentárny film a Najlepší animovaný film alebo by si ich radi pozreli znovu, budú mať príležitosť počas Maratónu víťazných filmov, ktorý bude prebiehať už v sobotu 6. apríla 2019 v sieti kín Cinemax.

V Trnave nájdete kiná Cinemax v City Aréne a v obchodnom centre MAX.

Ulož ako PDF
Napísal 5. apríla 2019 6:44. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.