reklama

Ďakujeme páni, stačilo!

Na ostudu, ktorú pripravili svojim fanúšikom hráči trnavského Spartaka vo finále Slovenského pohára v Michalovciach prehrou s tenisovým skóre 0:6 s bratislavským Slovanom, zareagovali niektorí priaznivci zanechaním odkazov na múroch či tribúnach Štadióna Antona Malatinského. Nápis “Hanbite sa hráči a vedenie” pribudol na múre štadióna v stredu, rovnako aj síce gramaticky nesprávny, no výstižný odkaz “Hamba vám!!!” na stene západnej tribúny.
O úrovni futbalu, ktorý prezentuje nielen v tejto sezóne mužstvo FC Spartak Trnava, svedčí nielen aktuálne potácanie sa v strede corgoňligového pelotónu, ale aj divácke návštevy na tribúnach. Na posledné domáce vystúpenie Trnavčanov v sezóne proti Dubnici (0:1) bolo zvedavých ani nie dvetisíc skalných. A z reakcií desiatok fanúšikov je zrejmé, že ak to v Trnave pôjde s futbalom aj naďalej týmto smerom, dvetisícové návštevy môžu hráči a vedenie klubu očakávať nanajvýš tak na derby so Slovanom.
Utorňajšiu prehru prirovnávajú mnohí k fiasku v Rimavskej Sobote spred trinástich rokov. Odvtedy sa už v Trnave na štadióne neukázali stovky fanúšikov. Po tejto sezóne k nim podľa všetkého pribudnú ďalší.
Predstaviteľom vedenia už nepomôže ani primitívne kopanie do novinárov, stupídne chŕlenie ohňa na všetky strany a ani strhávanie pravdivých transparentov z tribún. Nikto normálne a zdravo uvažujúci už nemôže tomuto vedeniu uveriť, že do trnavského futbalu prinesie pozitívnu zmenu. Odchod majiteľov a celého vedenia by bol, zdá sa, spásou pre tento klub s hrdou históriou, no trápnou a hanebnou súčasnosťou, do ktorej ho po rokoch plnej nestability a blamáží doviedli.
Asi nebudem sám, kto by radšej volil absolútne neistú budúcnosť bez ľudí, ktorí sa pod  dnešný stav v klube podpisujú, ako istotu tápania a hrania sa na normálne fungujúci klub v podaní súčasných mocipánov.
Ulož ako PDF
Napísal 15. mája 2010 16:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Spartak Trnava, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.