reklama

Žilinčania odkazujú Trnavčanom: Ďakujeme klubu aj fanúšikom!

O fanúšikoch trnavského Spartaka sa väčšinou píše a hovorí iba v negatívach. Skutočnosť, že táto zaužívaná mustra neplatí, ak klapne organizácia zápasu, sa ukázalo nedávno v Žiline.

Pod Dubeň vycestovalo dvetisíc trnavských fanúšikov. Na zápase sa nevyskytol žiadny problém, čo ocenila aj žilinská strana,“ informoval PR a eventový manažér FC Spartak Marek Ondrejka.

Žlto-zelení dokonca poslali do Trnavy list, v ktorom člen predstavenstva MŠK Žilina Marián Majtán poďakoval trnavskej strane za spoluorganizáciu zápasu. Vyzdvihol aj fanúšikov „bílich andelov“.


Pohľad na južnú tribúnu zaplnenú fanúšikmi Spartaka

Reprofoto: huste.sk

Týmto vám chceme poďakovať za spoluprácu pri príprave stretnutia, ktoré sa odohralo 20. apríla medzi MŠK Žilina a FC Spartak Trnava. Je potrebné skonštatovať, že na základe predzápasovej komunikácie a vzájomnej spolupráce medzi klubmi sa podarilo uvedený zápas zvládnuť bez väčších komplikácii. Taktiež chceme poďakovať aj fanúšikom FC Spartak Trnava za správanie pred, počas, ale aj po zápase. Záslužnú prácu si v sektore hostí odviedla aj vaša usporiadateľská služba a bezpečnostný manažér FC Spartak Trnava,“ píše v liste smerovanom Trnavčanom Majtán.

Ukázalo sa, aké silné je v Trnave puto fanúšik – klub. A preto sa Spartak podpísal a pod ďalšiu žiadosť ViOn-u, aby získal pre svojich fanúšikov lístky na zápas 31. kola v Zlatých Moravciach, doplnil M. Ondrejka.

Originál listu MŠK Žilina:

Ulož ako PDF
Napísal 3. mája 2012 15:35. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spartak Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.