reklama

Poľskí chuligáni na zápas do Trnavy neprišli, polícia zasahovať nemusela

Desiatky nasadených policajtov na futbalový zápas Spartak Trnava – MŠK Žilina v sobotu zasahovať nemuseli.

Avizovaný príjazd žilinských fanúšikov a viac ako stovky spriatelených chuligánov z klubu Góral Żywiec sa napokon neuskutočnil.

Polícia na základe informácií zo žilinskej strany posilnila počet hliadkujúcich mužov, dvojnásobný počet usporiadateľov vyčlenil na zápas aj samotný klub.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Počas bezpečnostných opatrení, ktoré polícia prijala v súvislosti s futbalovým stretnutím medzi Spartakom Trnava a MŠK Žilina neprišlo k narušeniu verejného poriadku a preto nemusela polícia zakročiť. Na bezpečnostných opatreniach sa zúčastnilo viac ako 200 policajtov poriadkovej, železničnej, dopravnej a kriminálnej polície,“ informoval krajský policajný hovorca Michal Hanus.

Do opatrení boli nasadení aj policajti pohotovostných útvarov z Nitry a Trnavy, psovodi so psami a jazdná polícia.

Ulož ako PDF
Napísal 22. októbra 2012 8:20. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.