reklama

Polícia je spokojná, zápas sa obišiel bez incidentov

V priebehu bezpečnostných opatrení, ktoré polícia prijala v súvislosti s futbalovým stretnutím medzi Spartakom Trnava a Lokomotivom Moskva, neprišlo k závažnému narušeniu verejného poriadku, informoval hovorca KR PZ v Trnave Michal Hanus.

Ilustračné foto

Na bezpečnostných opatreniach sa podieľalo takmer dvestopäťdesiat policajtov z troch krajov, vrátane pohotovostných policajných útvarov, psovodov so psami, policajtov poriadkovej polície, kriminálnej polície a dopravnej polície.

Polícia zadržala občana Ruskej Federácie, ktorý mal na nohe vytetovaný obraz, smerujúci k propagácii skupín, potláčajúcich základné ľudské práva a slobody.

„Môžem skonštatovať, že bezpečnostné opatrenia boli účinné, k narušeniu verejného poriadku neprišlo,“ uviedol okresný riaditeľ pplk. Mgr. Vladimír Kollár, veliteľ opatrení.

Ulož ako PDF
Napísal 26. augusta 2011 8:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.