reklama

Trojičné námestie v upútavke na hokejové MS 2011

Trojičné námestie v Trnave sa stalo dejiskom filmovej upútavky k hokejovým MS 2011, ktoré sa uskutočnia v Bratislave a Košiciach.

Počítačovo nasimulovaná ľadová plocha, po ktorej sa preháňajú dvaja hokejisti povzbudzovaní hlúčikom okoloidúcich, je situovaná v priamom susedstve Súsošia Najsvätejšej Trojice.

Plná verzia:

Skrátená verzia:

Oficiálny trailer vytvorila reklamná agentúra Vaculik Advertising v spolupráci s produkčnou spoločnosťou Hitchhiker Films a postprodukčným štúdiom Stone postproduction. Na príprave sa podieľal až 70-členný filmový štáb a viac ako 100-členný komparz.

Ulož ako PDF
Napísal 16. mája 2010 12:59. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Spoločnosť, Šport, Videoarchív. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.