reklama

Pestrofarebný kvetinový záhon sa vracia na Trojičné námestie

Kvetinový záhon sa po pozitívnych reakciách verejnosti vracia na Trojičné námestie.

Inštalácia drevených hranolov začala v pondelok, včera záhon naplnili zeminou a inštalovali závlahový systém.

V priebehu stredy a štvrtka vysadia dodávateľské firmy záhon pestrofarebnými kvetmi a zeleňou.

zahon-1

zahon-1a
Výsadba kvetov bude dokončená vo štvrtok

Na rozdiel o minulého roka je záhon rozdelený na dve časti drevenou pergolou, na ktorej budú umiestnené popínavé rastliny. Pri záhone bude aj v tomto roku drevená lavička s rozkvitnutou čerešňou.

Oficiálne otvorenie záhona je naplánované na štvrtok 30. apríla pri príležitosti podujatia (pred)Májový bozk. Viac informácií sme priniesli v tomto článku.

Myšlienka vysadiť kvety na Trojičnom námestí vznikla pred rokom v súvisloti s obľúbeným podujatím Májový kvet, ktorý sa uskutoční v centre mesta 13. a 14. mája 2015.

Záhon mesto ponechá na námestí rovnako ako pred rokom až do jesene.

zahon-2
Novinkou je drevená pergola, pod ktorou sa bude dať prechádzať

Ulož ako PDF
Napísal 29. apríla 2015 12:00. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pestrofarebný kvetinový záhon sa vracia na Trojičné námestie”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.