reklama

Na námestí začali stavať 20 – metrový kvetinový záhon

Na viac ako tri týždne spestrí Trojičné námestie farebný kvetinový záhon.

S jeho inštaláciou začali v pondelok predpoludním. Dočasná kvetinová záhrada bude dokončená pri príležitosti podujatia (pred)Májový bozk v stredu 30. apríla.

S nápadom umiestnenia záhonu s rozmermi 20×8 metrov v centre Trnavy prišli organizátori Májového kvetu. Obľúbený kvetinový rínok sa uskutoční na Trojičnom námestí už po piaty raz v dňoch 15. a 16. mája.

Letničky, trvalky a okrasné dreviny vysádzajú súkromné firmy, ktoré sa v meste starajú o údržbu zelene.

zahon-trojicne
Kvetinovú záhradu dokončia na námestí v stredu

Záhon zostane pod Trojičkou až do soboty 24. mája, kedy kvety a dreviny rozpredajú za symbolické ceny.

Nové kultúrne podujatie (pred)Májový bozk otvorí v stredu 30. apríla koncert Bystríka Červeného a Roba Pappa o 17. hodine. Oficiálne otvorenie „Rozkvinutej ulice“ sa uskutoční o 17.20 hodine.

Na Hlavnej ulici nebude chýbať silný príbeh lásky pre deti, ale ani pre dospelých. O 18.00 nám jeden taký prerozpráva so svojími bábkami Teatro Neline.

Nezabudnite si zobrať aj fotoaparáty, aby ste zvečnili chvíľku, kedy sa stanete živým komiksom, ktorého autorkou je divadelná scénografka Naďa Salbotová. Živý komiks bude na pešej zóne k dispozícii až do konca mája.

Aktualizovaný program:
17.00 – 17.20 Bystrík Band a Robo Papp
17.20 – 17.30 otvorenie záhona
17.30 -17.50 Bystrík Band a Robo Papp
18.00 – 18.50 Teátro Neline – Rytier Bajaja
19.00 -19.10 Cawalierz crew – tanečné vystúpenie
19.15 – 19.30 Rekonštrukcia balkónovej scény Rómeo a Júlia

Plagát podujatia (pred)Májový bozk:
majovybozk-plag

Ulož ako PDF
Napísal 28. apríla 2014 19:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na námestí začali stavať 20 – metrový kvetinový záhon”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.