reklama

Pozrite si farebný kvetinový záhon z výšky. Mestská veža bude otvorená dlhšie

Na Trojičnom námestí v Trnave vyrástla jedinečná Rozkvitnutá ulica. Prvý mobilný kvetinový záhon bude v priebehu mesiaca máj spestrovať dláždené kamenné námestie. Nevšedný farebný zážitok z výšky si budú môcť dopriať aj návštevníci historickej Mestskej veže počas predĺžených otváracích hodín.

Mobilná výstava kvetín, ktorá je predzvesťou blížiaceho sa obľúbeného trnavského kvetinového rínku Májový kvet (15.- 16.5.) bude po prvýkrát v tomto roku spestrovať Trojičné námestie od 30. apríla až do 24. mája.

zahon-namestie-1
Nová atrakcia námestia

V súvislosti s dočasným umiestnením farbeného a voňavého koberca v historickom centre mesta Trnavy pripravila Oblastná organizácia cestovného ruchu Trnava Tourism atraktívne výstupy na Mestskú vežu,“ informuje inštitúcia v tlačovej správe.

Od 30.4 do 24.5. si budú môcť návštevníci vychutnať pohľad z veže nielen na historické jadro mesta a jeho širšie okolie, ale aj na všetkými farbami hýriaci kvetinový záhon s rozmermi 20 x 8 metrov.

Pohľad z ochoze veže, vo výške takmer 30 metrov, si budú môcť záujemcovia užiť a odfotografovať za špeciálne vstupné (2€ dospelý, 1€ študent/senior/ZŤP, 0,50€ dieťa od 6 do 15 rokov) už 30. apríla od 15:00 hod. do 20:00 hod. a v nasledujúcich dňoch až do ukončenia kvetinovej výsadby počas otváracích hodín Mestskej veže – od 11:00 do 18:00 hod., vrátane sviatočných dní 1. mája a 8. mája.

Bližšie informácie získate v Turistickom informačnom centre – Región TIRNAVIA pod Mestskou vežou na Trojičnom námestí.

zahon-namestie-m
Pre zväčšenie panorámy kliknite na obrázok

Ulož ako PDF
Napísal 30. apríla 2014 16:36. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pozrite si farebný kvetinový záhon z výšky. Mestská veža bude otvorená dlhšie”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.