reklama

Kvetinový záhon vykúpili Trnavčania za pár desiatok minút

Ani silná búrka, ktorá sa prehnala nad Trnavou v sobotu dopoludnia, neodradila desiatky záujemcov o letničky, trvalky a okrasné dreviny zo záhona umiestneného na Trojičnom námestí.

Takmer kompletnú výsadbu na ploche 160 metrov štvorcových Trnavčania „rozobrali“ v priebehu približne dvoch hodín.

Dočasnú výzdobu centra mesta podľa plánov vypredávali za znížené ceny. Záhon inštalovali pri príležitosti podujatia Májový kvet na konci apríla a podľa pôvodných plánov mal zostať v centre len do 24. mája.

vypredaj-zahon-1
vypredaj-zahon-2
vypredaj-zahon-3
Aj napriek nevľúdnemu počasiu vypredali takmer celý záhon

Mesto sa však na základe pozitívnych ohlasov obyvateľov a návštevníkov mesta kvetinový rozhodlo záhon ponechať na Trojičnom námestí až do konca leta.

Trnavské záhradnícke firmy, ktoré veľký záhon pred Divadlom Jána Palárika vysádzali, zrealizujú už v najbližších dňoch novú výsadbu, ktorá má v zdraví a v plnej kráse prežiť na tomto mieste až do konca leta. Firmy v spolupráci s mestom rozhodujú o druhovej skladbe a farebnej kompozícii nového záhona,“ informovala trnavská samospráva.

Ulož ako PDF
Napísal 25. mája 2014 10:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Kvetinový záhon vykúpili Trnavčania za pár desiatok minút”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.