reklama

Kvetinový záhon vykúpili Trnavčania za pár desiatok minút

Ani silná búrka, ktorá sa prehnala nad Trnavou v sobotu dopoludnia, neodradila desiatky záujemcov o letničky, trvalky a okrasné dreviny zo záhona umiestneného na Trojičnom námestí.

Takmer kompletnú výsadbu na ploche 160 metrov štvorcových Trnavčania „rozobrali“ v priebehu približne dvoch hodín.

Dočasnú výzdobu centra mesta podľa plánov vypredávali za znížené ceny. Záhon inštalovali pri príležitosti podujatia Májový kvet na konci apríla a podľa pôvodných plánov mal zostať v centre len do 24. mája.

vypredaj-zahon-1
vypredaj-zahon-2
vypredaj-zahon-3
Aj napriek nevľúdnemu počasiu vypredali takmer celý záhon

Mesto sa však na základe pozitívnych ohlasov obyvateľov a návštevníkov mesta kvetinový rozhodlo záhon ponechať na Trojičnom námestí až do konca leta.

Trnavské záhradnícke firmy, ktoré veľký záhon pred Divadlom Jána Palárika vysádzali, zrealizujú už v najbližších dňoch novú výsadbu, ktorá má v zdraví a v plnej kráse prežiť na tomto mieste až do konca leta. Firmy v spolupráci s mestom rozhodujú o druhovej skladbe a farebnej kompozícii nového záhona,“ informovala trnavská samospráva.

Ulož ako PDF
Napísal 25. mája 2014 10:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Kvetinový záhon vykúpili Trnavčania za pár desiatok minút”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.