reklama

V sobotu budú predávať kvetiny zo záhona na námestí, mesto ho ponechá v centre do jesene

Kvety z Rozkvitnutej ulice – historicky prvého veľkého kvetinového záhona umiestneného na Trojičnom námestí dostanú druhú šancu v záhradách a na balkónoch Trnavčanov.

Záujemcovia o májové kvety a dreviny si ich budú môcť kúpiť v sobotu 24. mája od 9. hodiny.

Dobrou správou je aj rozhodnutie mesta o zachovaní záhona na námestí až do jesene.

zahon
Kvetinový záhon oživil centrum Trnavy, väčšina ho prijala pozitívne

Trnavské záhradnícke firmy, ktoré veľký záhon pred Divadlom Jána Palárika vysádzali, zrealizujú v priebehu budúceho týždňa novú výsadbu, ktorá má v zdraví a v plnej kráse prežiť na tomto mieste až do konca leta. O druhovej skladbe a farebnej kompozícii sa rozhoduje práve v týchto dňoch,“ informuje mesto Trnava v tlačovej správe.

Inšpiráciou pre zachovanie kvetinového záhona s rozmermi 20 x 8 metrov na Trojičnom námestí až do jesene boli pre samosprávu najmä mnohé pozitívne ohlasy Trnavčanov a návštevníkov.

Ulož ako PDF
Napísal 22. mája 2014 15:36. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.