reklama

ekotopfilm – TOUR SLOVENSKO – TRNAVA

Prehliadka 37. medzinárodného festivalu filmov o trvalo udržateľnom rozvoji s názvom ekotopfilm – Tour Slovensko sa uskutoční 26. a 27. mája v trnavskom kine Hviezda. Tradičnou súčasťou prehliadky je JuniorFestival – ekotopfilm pre deti a mládež, ktorého cieľom je poskytnúť mladej generácii najaktuálnejšie informácie o globálnom vývoji vo všetkých odvetviach aktivít človeka, s akcentom na trvalo udržateľný rozvoj. Projekcie JuniorFestivalu, určené pre školy, budú prebiehať v dňoch 26. a 27. mája 2010 v čase od 8.30 do 12.30 h.
Večerné projekcie určené širokej verejnosti budú prebiehať v dňoch 26. – 27. mája od 14.00 do 22.30 h. Vstup na všetky podujatia pre návštevníkov prehliadky je VOĽNÝ.
Program prehliadky na www.ekotopfilm.sk

Ulož ako PDF
Napísal 25. mája 2010 18:50. Článok je zaradený do rubriky: Kam vyraziť, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.