reklama

Špačince zažili ďalšie skvelé Popoludnie pre všetkých

Špačince sa v sobotu skvele zabávali. Popoludnie pre všetkých, ďalšie pokračovanie dnes už tradičného podujatia organizovaného pri príležitosti Medzinárodného dňa detí, malo aj vďaka nanajvýš prívetivému počasiu v tejto obci pri Trnave znamenitý úspech. Nabitý program zostavený usporiadateľským Obecným úradom v Špačinciach a spoločnosťou DOS Čmehýl odštartoval krátko popoludní a vrcholil až v neskorých večerných hodinách.

Lákadlá ako skákacie hrady, atrakcie, súťaže, zabávači, jazdy na koni, hudobné vystúpenia skupiny Návrat, folklórneho súboru Špačinčanka, Idky Glembovej, heligonkára Štefana Bašovského či Bystríka Červeného so skupinou si jednoducho museli nájsť svojich priaznivcov. Čerešničkou pre stovky prítomných divákov bol futbalový zápas Mužstva futbalových zázrakov (MUFUZA) a spojeného tímu internacionálov Špačiniec a Ducového.
MUFUZA je partia zložená z hercov, spevákov, či športovcov.  Do Špačiniec zavítala už po tretí raz – a to sa doteraz nikdy v päťročročnej histórii tímu nestalo.

Aj bez Tomáša Bezdedu (ospravedlnil sa pre účasť na pohrebe), na ktorého futbalový výkon sa tešili najmä fanynky, prišla MUFUZA v silnom zložení. Herci Štefan Koška, Majo Labuda, Ivo Gogál, Karol Čálik, Alfréd Swan, tanečník a líder tímu Ján Ďurovčík, hokejový tréner Róbert Pukalovič, športový moderátor Mário Porubec, technik Funradia Arieli a ďalší bojovali statočne proti spojenému mužstvu Špačiniec a Ducového, aj napriek tomu, že u mnohých bolo na prvý pohľad zjavné, že športom a pohybom svoje telá „netrápili“ už pekných pár mesiacov…

Dôležitý však nebol výsledok, ale skvelá atmosféra, ktorá sa niesla Popoludním pre všetkých v Špačinciach. Partia okolo Jula Zemka sa opäť raz predviedla a pripravila akciu, na ktorú môžu byť obyvatelia obce právom hrdí. Popri obľúbenom bežeckom podujatí Špačinský trojuholník sa stalo Popoludnie pre všetkých ďalšou tradičnou pýchou obce.

FOTOGALÉRIA:

Ulož ako PDF
Napísal 30. mája 2010 0:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Z regiónu. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.