reklama

Popoludnie pre všetkých bude v Špačinciach aj s Maxim Turbulenc a ohňostrojom

Deň detí si pripomenú v Špačinciach vo veľkom štýle. V sobotu 2. júna sa uskutoční v miestnom športovom areáli tradičné podujatie pod názvom Popoludnie pre všetkých.

Program odštartuje o 14. hodine, kedy organizátori sprístupnia detské atrakcie v podobe skákacieho hradu, šmykľávok, trampolíny a maľovania na tvár.

Pripravené sú tiež hudobné vystúpenia manželov Dorotkovcov, DJ Antona Srogončíka a Idky Glembovej.

O 17. hodine začne futbalový zápas medzi domácimi internacionálmi a tímom MUFUZA.

MUžstvo FUtbalových ZÁzrakov zložené z mnohých známych osobností slovenského šoubiznisu, kultúry a športu predvedie opäť zaujímavé športové výkony spojené so zábavným komentárom nehrajúceho kapitána Stana Gálisa.

Po skončení futbalového duelu pokračuje kultúrny program vystúpením manželov Uváčikovcov a hlavného ťaháku, poplárnej českej kapely MAXIM TURBULENC.

Popoludnie pre všetkých zakončia krátko pred 22. hodinou ohňostrojom.

Podujatie organizuje Obecný úrad v Špačinciach v spolupráci s DOS Čmehýl.

Ulož ako PDF
Napísal 1. júna 2012 8:18. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Popoludnie pre všetkých bude v Špačinciach aj s Maxim Turbulenc a ohňostrojom”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.