reklama

Amfiteáter v Špačinciach ožije gulášovým festivalom, koncertmi aj zápasom Slovákov na ME

Dvadsaťsedem súťažných družstiev, koncerty, domáce dobroty, ale aj futbalový prenos ME Slovensko – Wales na veľkoplošnom plátne. Pozvánka na sobotné popoludnie do Špačiniec.

V sobotu 11. júna sa uskutoční v Špačinciach druhý ročník gulášového festivalu Špačinský kotlík. Do súťaže vo varení gulášu je prihlásených 27 družstiev, koštovať bude okrem odborníkov aj verejnosť.

Program začína o 13. hodine varením, súťažné vzorky budú hotové o 17. hodine.

Už od 15. hodiny bude hrať v miestnom amfiteátri kapela Acoustic Boom, o 19. hodine vystúpi Dominika Mirgová.

O 20. hodine prídu na pódium Gipsy Čáve, na záver programu spustí veselicu skupina Top.

Pre návštevníkov miestneho parku s amfiteátrom v centre Špačiniec je vstupné zdarma, k dispozícii bude aj občerstvovacie centrum a atrakcie pre deti.

Výťažok z predaja gulášu odovzdajú organizátori deťom z MŠ a ZŠ v Špačinciach.

kotlik-v

Ulož ako PDF
Napísal 9. júna 2016 18:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.