reklama

Amfiteáter v Špačinciach ožije gulášovým festivalom, koncertmi aj zápasom Slovákov na ME

Dvadsaťsedem súťažných družstiev, koncerty, domáce dobroty, ale aj futbalový prenos ME Slovensko – Wales na veľkoplošnom plátne. Pozvánka na sobotné popoludnie do Špačiniec.

V sobotu 11. júna sa uskutoční v Špačinciach druhý ročník gulášového festivalu Špačinský kotlík. Do súťaže vo varení gulášu je prihlásených 27 družstiev, koštovať bude okrem odborníkov aj verejnosť.

Program začína o 13. hodine varením, súťažné vzorky budú hotové o 17. hodine.

Už od 15. hodiny bude hrať v miestnom amfiteátri kapela Acoustic Boom, o 19. hodine vystúpi Dominika Mirgová.

O 20. hodine prídu na pódium Gipsy Čáve, na záver programu spustí veselicu skupina Top.

Pre návštevníkov miestneho parku s amfiteátrom v centre Špačiniec je vstupné zdarma, k dispozícii bude aj občerstvovacie centrum a atrakcie pre deti.

Výťažok z predaja gulášu odovzdajú organizátori deťom z MŠ a ZŠ v Špačinciach.

kotlik-v

Ulož ako PDF
Napísal 9. júna 2016 18:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.