reklama

Baseballisti STU Trnava skončili v Bielorusku až na piatom mieste

AKTUALIZÁCIA – NEDEĽA 23:55 h:

V zostávajúcich dvoch stretnutiach Trnavčania najprv podľahli Dinamu Bukurešť 3:8. Súper mal už od začiatku zápasu pálkarskú prevahu, čo sa odzrkadlilo aj na skóre zápasu.
V poslednom predstavení na turnaji zdolali STU Angels ruský tím North Stars 11:4 (neskorší celkový víťaz). Komentár k zápasu podľa oficiáneho webu klubu: „Do zápasu sme nastúpili agresívnou hrou na pláke a prinútili tak súpera k chybám. V prvom inningu sme zaznamenali 6 bodov a súperovi nedovolili skórovať. Aktívnou hrou sme sa dostávali na méty a držali súpera pod tlakom celý zápas aj vďaka skvelému výkonu nadhazovača Mikieho Wiedu, ktorý odhádzal celý zápas a doviedol náš tím do víťazného konca.“

V tabuľke turnaja patrí trnavskému tímu piate miesto za dve výhry a tri prehry. Výsledok z Bieloruska z hľadiska predvedenej hry ani výsledkov v klube nepovažujú za úspech, skôr naopak.

———

Po úvodných dvoch zápasoch kvalifikačného turnaja o postup do Európskeho pohára majstrov v bieloruskom meste Brest majú hráči TJ STU Angels Trnava na konte prehru aj víťazstvo. V pondelok 14. júna nastúpili proti domácim Brest Zubrs.
Zápas hodnotí manažér klubu Roman Holekši: „Ešte v siedmej zmene bol stav pomerne vyrovnaného zápasu 3:1. Na pálke sa našim hráčom nedarilo, odpálili sme len štyri hity. Bielorusom sa darilo na nadhode, my sme naopak urobili až päť chýb. Aj preto sme na víťazstvo v tomto zápase pomýšľať nemohli.“

V utorok 15. júna sa predviedli Trnavčania zlepšeným výkonom. Proti ukrajinskému tímu Kntu Elizavetgrad nadhadzoval po celý zápas Američan v službách STU Angels Mikie Wieda a priviedol slovenského majstra k prvému víťazstvu na turnaji v pomere 9:6.. „Na pálke výborne zahral aj Ľubo Petrovič, keď odpálil štyri hity,“ poznamenal Holekši.


AKTUALIZÁCIA – STREDA 16. 6. 2010:
Hráči STU Angels Trnava podľahli v treťom záopase litovskému tímu Kaunas Lituanica 4:9. „V zápase sme ťahali za kratší koniec a doťahovali náskok súpera, ktorý zaznamenal v prvom a treťom inningu po dva body. Znížiť skóre sa nám podarilo dvoma bodmi v treťom a napokon ďalšími dvoma vyrovnať v dohrávke piateho inningu. Zlom prišiel v šiestom inningu. Po niekoľkých darovaných métachod trnavského nadhadzovača Mareka Červeného súper naplnil méty. Dobre rozbehnutý útok súpera nedokázal zastaviť ani striedajúci nadhadzovač Jakub Okasa a po sérii odpalov sa Litovci ujali vedenia 4:8. V závere zápasu súper pridal ešte jeden bod a upravil tak skóre na konečných 4:9,“ informuje oficiálna stránka tímu www.angels.sk.


Ulož ako PDF
Napísal 20. júna 2010 0:20. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.