reklama

33. ročník Špačinského trojuholníka odštartujú v sobotu 3. júla

Bežecký klub Špačince a Obecný úrad Špačince usporiadajú v sobotu 3.júla už 33. ročník popuárnych medzinárodných bežeckých pretekov Špačinský trojuholník.
Na trati s dĺžkou 10 700 metrov si zmerajú sily pretekári v piatich mužských a dvoch ženských kategóriách.

Štart je naplánovaný na 17. hodinu pred reštauráciou Raketa. Zo Špačiniec povedie trať pretekov na okraj Trnavy, kde sa otáča na Malženickú cestu. Pri osade Mlynské bežci odbáčajú späť do Špačiniec, kde ich pre areálom futbalového ihriska čaká cieľová čiara.

Organizačný výbor pripravil pre divákov v rámci 33.ročníka sprievodný program.

O 16. hodine začne futbalový zápas internacionálov Špačince – Chtelnica, od 18. hodiny budú pripravené ukážky zásahov služobných psov. Vyhodnotenie pretekov a dekorovanie najlepších je naplánované na 18. 30 hodinu. Po 19. hodine odštartuje na špačinskom ihrisku diskotéka.

Športový podvečer v Špačinciach spríjemní hudobná skupina Špačinčanka.

Ulož ako PDF
Napísal 2. júla 2010 9:20. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.