reklama

V sobotu 37. ročník plaveckých pretekov Veľká cena Trnavy

Krytá plaváreň TJ STU Trnava bude opäť patriť výborným plavcom. Počas tohto víkendu sa ukutoční už 37. ročník medzinárodných plaveckých pretekov s názvom Veľká cena Trnavy.

Trnava tak znovu privíta najvýznamnejšie preteky v 25 – metrovom bazéne v rámci Slovenska. Veľká cena sa začína v sobotu o 9.30 úvodným pretekom na 100 m v kategórii muži – voľný spôsob. Počas sobotného doobedia si účastníci pretekom v disciplíne Muži – 200 m znak na uctia spomienku na osobnosť trnavského plávania, rodáka zo Žlkoviec – Jozefa Stanka.

Ilustračné foto: kompava.sk

Sobotný program má celkovo 17 disciplín vrátane pretekov žiakov. Popoludní prídu na rad hlavné preteky tohto podujatia a to 200 m motýlik žien a mužov. Plávať sa bude aj v nedeľu a Veľká cena Trnavy predstaví svoje ďalšie disciplíny. Podujatie s medzinárodnou účasťou organizuje Plavecký oddiel TJ STU Trnava v spolupráci s Trnavským samosprávnym krajom, Mestom Trnava, MTF STU Trnava a Slovenskou asociáciou univerzitného športu.

Ulož ako PDF
Napísal 11. marca 2011 8:02. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.