reklama

Vo Váhu našli telo Simonky Švecovej

V sobotu okolo 8. hodiny ráno našli záchranári vo Váhu mŕtve telíčko trojročnej Simonky Švecovej z Hlohovca. Telo dievčatka bolo pod hladinou rieky a záchranári ju našli vďaka zníženej hladine.

Pracovníci pohrebnej služby odnášajú telo Simonky Švecovej

Foto pre trnava-live.sk PAVOL TRNAVSKÝ

Od šiestej hodiny rannej bol postupne znižovaný prietok vody vo Váhu. Hladina rieky klesla približne o štyri metre. Práve vďaka tomu sme asi dva kilometre od miesta, kde malo dieťa spadnúť, našli jej telo. Nachádzalo sa zachytené pod hladinou,“ informoval trnava-live.sk riaditeľ KR PZ v Trnave Bystrík Stanko.

Foto pre trnava-live.sk: PAVOL TRNAVSKÝ

Telo dievčatka previezli na pitvu. Vyšetrovanie prípadu bude pokračovať, jedným zo zásadných úkonov bude podľa Stanka overovanie okolností, ktoré popísala matka vo výpovedi, so skutočnosťou.

„Chceme zistiť, či sa všetko mohlo stať tak, ako nám povedala matka dievčatka,“ dodal.

Ulož ako PDF
Napísal 3. júla 2010 10:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Vo Váhu našli telo Simonky Švecovej”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.