reklama

Matku utopenej Simonky Švecovej poslal súd na tri roky za mreže

Pred jedenástimi mesiacmi našla smrť vo vodách Váhu pri Hlohovci iba trojročná Simonka Švecová. V tragickom prípade, ktorý sledovalo celé Slovensko, zohrala na prelome júna a júla 2010 zásadnú úlohu matka dievčatka, 36-ročná Martina.

Tá dlho zavádzala políciu keď tvrdila, že jej dcéra sa stratila na detskom ihrisku. Pod ťarchou dôkazov sa po piatich dňoch priznala, že malá Simonka v jej prítomnosti spadla do rieky Váh. Mŕtve telíčko našli na druhý deň po priznaní matky potápači.

Nebohá Simonka Švecová z Hlohovca

Súd v stredu 1. júna uznal Martinu Švecovú vinnou z usmrtenia dcérky a poslal ju na tri roky nepodmienečne za mreže. Obžalovaná sa voči výške rozsudku odvolala.

Ulož ako PDF
Napísal 1. júna 2011 23:34. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.