reklama

Stanko vo funkcii končí, krajskú políciu v Trnave má viesť Spišiakov človek

Prezident policajného zboru Jaroslav Spišiak včera v Seredi oficiálne oznámil, že súčasný riaditeľ trnavskej krajskej polície Bystrík Stanko vo funkcii končí. Spišiak tak dal bodku za protichodnými informáciami z ostatných týždňov o dalšom pokračovaní či konci pôsobenia Stanka na stoličke šéfa KR PZ v Trnave.

Bystrík Stanko (na snímke) nastúpil do čela krajskej polície v Trnave 1. januára 2007. Predtým pôsobil na mieste šéfa trnavského okresného riaditeľstva. Jeho nástupcom by sa mohol stať Imrich Puha.  „Bol to môj zástupca pred rokmi v Dunajskej Strede,“ povedal o budúcom policajnom šéfovi v kraji Spišiak, nekonkretizoval však jeho meno.

Odchádzajúci riaditeľ KR PZ v Trnave sa už pred časom neoficiálne naznačil, že ak bude z pozície odvolaný, neplánuje ďalej pôsobiť v policajnom zbore. Uniformu oblieka 21 rokov.

Ulož ako PDF
Napísal 27. augusta 2010 3:17. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.