reklama

Noví zástupcovia primátora Butka dnes nastúpili do funkcií

Bystrík Stanko a Kvetoslava Tibenská sa dnes ujali funkcií zástupcov primátora mesta Trnava.
Na základe výsledkov volieb a politickej dohody určil svojich zástupcov primátor mesta Vladimír Butko.

Primátor V. Butko (vľavo) a jeho prvý zástupca B. Stanko

Ing. Bystrík Stanko je poverený zastupovaním primátora v oblastiach dopravy, komunálnych služieb, v odboroch stavebnom a životného prostredia, právnom a majetkovom. Do jeho kompetencie spadá aj metodické riadenie mestskej polície.

Druhá zástupkyňa primátora mesta Trnava K. Tibenská

Ing. Kvetoslava Tibenská zastupuje primátora mesta v oblasti kultúry, vzdelávania, športu, rovnako tak v oblasti sociálnych vecí a ekonomiky.

Bystrík Stanko pôsobil pred nástupom na trnavskú radnicu v policajnom zbore, Kvetoslava Tibenská sa venovala bankovníctvu.

Ulož ako PDF
Napísal 10. januára 2011 10:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.