reklama

V Brestovanoch už po piaty raz varili majstrovský guláš

Aj za daždivého počasia bol 5. ročník majstrovstiev vo varení gulášu zajímavým meraním kuchárskeho umenia už v tradičnom podujatí v Brestovanoch.

Aj tento rok bolo zastúpených veľa kulinárskych družstiev, ktoré si túto sobotu zmerali svoje kuchárske dovednosti. Pravidlom býva, že majstrovstvo varenia jednotlivých gulášov hodnotí Klub mladých kuchárov a cukrárov – SZKC, člen Svetovej organizácie kuchárskych asociácií – WACS, garant gastronomických súťaží (www.kmkc-szkc.eu).

Jednotlivé guláše sa hodnotili 100 bodovým systémom v kategóriách 60 bodov chuť, 10 bodov vzhľad, 10 bodov celkový dojem, 10 bodov obhajoba.
„Kvalita jednotlivých gulášov bola na vysokej úrovni, najmä guláše na prvých troch miestach boli tak výborné, že by konkurovali nejednému profesionálovi,“
skonštatoval Branislav Brežák – predseda hodnotiacej komisie, manažér Klubu mladých kuchárov a cukrárov – SZKC a Gastromenu.sk.

Organizátor podujatia: Miroslav Kolenič – Denný bar Miro.
Odborný garant: Klub mladých kuchárov a cukrárov – SZKC
Mediálny partneri: www.gastromenu.sk, www.trnava-live.sk, MY Trnavské noviny

Súťažiaci:

1. FK + Roman Kubišiak, 2. Peter Husár, Lenka Husárová, 3. Blaho, Rusnák, Púčik, 4. Babinec z Trnavy, 5. Partia z našej záhrady, 6. Sedláci z Malženíc a Trnavy, 7. Lipo + Babo

Poradie:

1. miesto: Peter Husár, Lenka Husárová
2. miesto: Blaho, Rusnák, Púčik
3. miesto: Lipo + Babo

FOTOGALÉRIA (autor fotografií Branislav Brežák):


Ulož ako PDF
Napísal 6. septembra 2010 9:56. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Z regiónu. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.